• 6 Review(s)

  Prezentujemy skrypt do stworzenia strony z ogłoszeniami - skrypt NOTICE Posiada on nowoczesny wygląd oraz responsywny szablon zgodny z HTML5. Dołączony rozbudowany Panel administracyjny pozwala na pełną konfigurację strony. Obsługuje automatyczne płatności w systemach Dotpay.pl, Tpay.pl, PayPal, PayU, CheckOut oraz Przelewy24.pl.

  369,00 zł
 • 1 Review(s)

  Prezentujemy skrypt, który umożliwia w prosty sposób stworzenie własnej strony typu demotywatory. Nie jest to kopia żadnego skryptu ani skrypt tworzony na podstawie innego. Został on stworzony od podstaw przez programistów z wieloletnim doświadczeniem. W sieci jest mnóstwo serwisów, które próbują naśladować swoich popularnych poprzedników. Nie bądź jak...

  149,00 zł
 • Szybki podgląd
  61,50 zł 123,00 zł -50%
  Wyprzedaż!
  1 Review(s)

  Już dziś zacznij zarabiać na swojej stronie www!  Prezentujemy skrypt który umożliwia w prosty sposób stworzenie własnej strony www z odnośnikami do gier z programów partnerskich takich jak np. portmmo.com oraz pp.funhub.pl a także wielu innych.  

  61,50 zł 123,00 zł -50%

Śledź nas na Facebooku

 • Natychmiastowa wysyłka

  Wszystkie skrypty stron www są wysyłane natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty

 • Pomoc techniczna

  Do wszystkich skryptów dostępnych w serwisie oferujemy pomoc techniczną przy ich instalacji

 • Kontakt z nami

  Zapraszamy do kontaktu: biuro@grupaedom.pl - od poniedziałku do piątku pomiędzy 8-16

Pewny sprzedawca

Setki sprzedanych skryptów!

Nasze skrypty cieszą się coraz bardziej rosnącym powodzeniem. W projektach uwzględniamy sugestie klientów, dzięki czemu możemy tworzyć coraz lepsze, wyróżniające się na tle konkurencji skrypty stron internetowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!