Regulamin sklepu Scripts.pl

 

Przeczytaj uważnie regulamin naszego sklepu zanim zakupisz i pobierzesz templatke, szablon, skrypt  lub inne dodatki ze strony Scripts.pl. Jeśli masz pytania, skorzystaj z formularza kontaktowego lub wyślij nam wiadomość email. Zastrzegamy sobie prawo do modyfikowania zasad użytkowania produktów Scripts.pl bez wcześniejszego powiadomienia.

 

1. Posiadanie

 

Zakup produktu nie oznacza przeniesienia praw autorskich na osobę, która go zakupiła. Prawa autorskie pozostają bez zmian nawet po modyfikacji produktu. Wszystkie produkty są własnością Scripts.pl. lub posiadają wymagane licencje do odsprzedaży i rozpowszechniania. Nasze produkty są dostarczane bez jakiejkolwiek gwarancji, wyraźnej lub dorozumianej. Scripts.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, w tym między innymi, bezpośrednie, pośrednie, specjalne, przypadkowe lub wynikowe lub inne straty wynikające z używania lub niemożności korzystania z naszych produktów. Kupujący zobowiązany jest do przekazania nazwy domeny na której szablon lub skrypt będzie zainstalowany a o ewentualnych zmianach zobowiązany jest poinformować sprzedającego. Posiadanie jednego zakupionego szablonu, skryptu bądź innego produktu upoważnia kupującego do instalacji na pojedynczej domenie  chyba że licencja danego produktu stanowi inaczej. Po zakupie nabywca zobowiązany jest przekazać nazwę domeny na której skrypt zostanie zainstalowany, aby scripts.pl mogła wystawić licencje (licencje są przesyłane drogą elektroniczną).

 

2. Modyfikacje

 

Jesteś upoważniony do wykonania wszelkich niezbędnych modyfikacji  naszych produktów w celu dopasowania ich do własnych potrzeb. Jednak zabronione jest rozpowszechnianie zmodyfikowanych plików. Zabronione jest usuwanie lub ukrywanie stopki i linków do autora skryptu. Koszt ich usunięcia ze skryptu przez naszą firmę wynosi 123 zł brutto. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek wymagania, które nie są objęte niniejszymi postanowieniami.

 

3. Nieautoryzowane używanie produktu

 

Nie możesz umieszczać żadnego z naszych produktów, zmodyfikowanych lub nie, na płytach CD, dyskietkach, DVD, stronach internetowych lub innych nośnikach w celu redystrybucji lub odsprzedaży, bez uprzedniej pisemnej zgody Scripts.pl Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek wymagania, które nie są objęte tymi warunkami. Wykrycie duplikatu skryptu na innej domenie skutkować będzie zablokowaniem licencji z powodu niedotrzymania warunków regulaminu. Za powielanie, rozpowszechnianie skryptu bez zgody autora lub firmy zarzadzajacej licencją grozi kara grzywny w wysokości 30 tys Euro.

 

4. Aktualizacje

 

Wszystkie szablony, skrypty oraz inne pliki  są przygotowywane z użyciem najnowszych wersji oprogramowania. Nie gwarantujemy, że szablon będzie kompatybilny ze starszymi wersjami tego samego oprogramowania lub tez skrypt będzie współpracował z każdą wersją serwera. Dlatego przed zakupem proszę się upewnić. Dla zainteresowanych oferujemy instalację skryptów bądź całych serwisów –zamówienie ustalane indywidualnie. 

 

5. Zwrot pieniędzy

 

Scripts.pl oferuje niematerialne produkty z tego względu nie zwracamy środków po zapłacie za produkt. Prosimy o zrozumienie i akceptację tych postanowień przed rozpoczęciem zakupów. Natomiast jeśli zakupiony produkt jest uszkodzony, spróbuj ponownie pobrać plik używając własnego ID. Jeśli pobrany skrypt nadal nie działa poprawnie i Twój serwer spełnia wszystkie wymagania, pieniądze zostana Ci zwrócone.  

 

6. Wsparcie

Templatki i wszelkie inne dodatki  są dostarczane "tak jak jest", bez gwarancji, że będą współpracowały z wszystkimi innymi rozszerzeniami. Pomagamy w instalacji skryptów oraz stron www na serwerach naszych klientów. Darmowa instalacja skryptu jest wliczona w cenę pod warunkiem przesłania poprawnych danych (liczą się pierwsze przesłane dane) do konta FTP i bazy danych MySQL w ciągu 48 godzin od zakupu skryptu.

 

7. Faktura do skryptu

Nie wystawiamy faktur VAT. Na wszystkie zakupione u nas produkty wystawiamy rachunek. Warunkiem otrzymania rachunku jest zgłoszenie mailowo prośby w ciągu 7 dni od zakupu skryptu.

 

8. Administratorem serwisu jest                                             

 

                                                         

Dominika Jabłońska

ul. Świrna 32

27-400 Ostrowiec Św.