AirDrone.pl - domena, skrypt i baza danych

Oferujemy stronę airdrone.pl. Sprzedajemy nie tylko domenę, ale CAŁĄ STRONĘ – domenę, skrypt oraz bazę danych. Ponadto do strony dołączmy fanpage GRATIS!

Więcej szczegółów

1 490,00 zł

Add to wishlist

Więcej informacji

Oferujemy stronę Airdrone.pl. Sprzedajemy nie tylko domenę, ale CAŁĄ STRONĘ – domenę, skrypt oraz bazę danych. Ponadto do strony dołączmy fanpage GRATIS!

Strona jest poświęcona dronom oraz ich możliwościom. Zamieszczone są na niej materiały, pokazujące zarówno ujęcia zrobione dronami (filmy oraz zdjęcia), a także same filmy dotyczące działania i obsługi dronów. Jeśli interesujesz się tego typu filmowaniem lub jesteś pasjonatem dronów, ta strona z pewnością przypadnie Ci do gustu!

Ogólnie rzecz biorąc nazwa „dron” dla wielu osób ciągle jeszcze jest nieznana. No, może jedynie z filmów. Tymczasem drony znajdują coraz szersze zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Obecnie są one stosowane zarówno do celów komercyjnych (nagrywanie filmików do reklam, filmowanie ważnych wydarzeń, czy po prostu filmowanie dla rozrywki), jak i naukowych. Coraz częściej przydają się one do docierania do trudno dostępnych miejsc i do prowadzenia badań naukowych. Ponadto, mogą znaleźć zastosowanie w transportowaniu przesyłek, czy w akcjach ratunkowych. Możliwości są praktycznie nieograniczone!

Oferowana przez nas strona może przybliżyć użytkownikom zastosowania dronów.

Strona według różnych serwisów wyceniana jest na ok. 2600 zł (http://wycena-www.pl/site/airdrone.pl). Średnia ilość unikalnych wyświetleń/dzień: 343. Na stronie zamieszczone są aktualnie 210 obrazki i filmiki. Liczba zarejestrowanych użytkowników wynosi 18 – są to użytkownicy z Polski oraz z zagranicy.

Kilka słów na temat samego skryptu

Skrypt może być używany także dla innego typu stron: możesz na nim zamieścić filmiki online, memy, śmieszne obrazki i tak dalej – jest on naprawdę uniwersalny i posiada szeroki wachlarz zastosowań.

Skrypt jest wyposażony w wiele narzędzi, które nie są dostępne w innych tego typu skryptach!

Do skryptu dołączony jest system CMS (System Zarządzania Treścią), który umożliwia łatwą i szybką edycję strony przez administratora.

 

Cechy skryptu:

– możliwość rejestracji oraz logowania użytkowników, resetu hasła, automatyczne potwierdzanie adresu email przy rejestracji użytkownika, strony „Regulamin” oraz „Polityka Prywatności”

– możliwość logowania przez Facebook-a!

– możliwość zamieszczania na stronie przez użytkowników: obrazków z dysku oraz z adresu url, filmów z Youtube, Dailtymotion oraz Vimeo

– możliwość tworzenia tagów

– możliwość wyszukiwania według tagów oraz tytułów

- galeria memów

- możliwość głosowania na komentarze

- box z najlepszymi komentarzami

– możliwość wyszukiwania użytkowników serwisu

– możliwość tworzenia kategorii, podkategorii oraz podkategorii drugiego stopnia

– możliwość tworzenia obrazków typu demotywatory z możliwością wyboru koloru i wielkości tytułu oraz opisu, koloru ramki i tła obrazka; administrator może wybrać opcję automatycznego dodawania logo w ramce obrazka

– możliwość tworzenia własnych memów, wybór wielkości i koloru czcionki tytułu i opisu

 – „Top” z najlepszymi zdjęciami oraz „Poczekalnia” z ostatnio dodanymi

– możliwość zaznaczania dodawanych obiektów na mapie Google! – niezwykle przydatna funkcja, szczególnie na stronach z filmikami i zdjęciami z różnych części Polski lub Świata; możliwość wyszukiwania obiektów za pomocą mapy Google

– możliwość edycji danych osobowych, swoich filmików i zdjęć przez każdego z użytkowników

– możliwość głosowania na obrazek/filmik (zabezpieczenie przed powtórnym oddaniem głosu) oraz dodawania komentarzy (potwierdzane kodem captcha)

– możliwość bezpośredniej edycji każdego filmiku, dodania go na stronę główną oraz usuwania komentarzy przez moderatora serwisu

– informacja o ciasteczkach Cookie

– atrakcyjne szablony (motywy graficzne), dzięki którym w bardzo łatwy i szybki sposób zmienisz wygląd całej strony!

– szablony są responsywne - dostosowują się do rozdzielczości ekranu każdego urządzenia - są poprawnie wyświetlane na urządzeniach mobilnych

– slider Facebook-a

- przyciski "Lubię to" i "Udostępnij" z Facebooka!

– przyciski do udostępniania obrazka/filmiku na Facebook, Twitter, Wykop, Google plus, Pinterest – dzięki temu możesz podzielić się wybranym obrazkiem lub filmikiem z wszystkimi znajomymi!

– łatwe linki poprzez wykorzystanie mod rewrite w htaccess - przydatne w pozycjonowaniu witryny!

– możliwość wysyłania e-maili przez konto smtp

– mapa użytkowników, umożliwiająca zaznaczenie lokalizacji przy rejestracji i jej późniejszą edycję, a także podstrona z zaznaczonymi lokalizacjami użytkowników, po kliknięciu na które strona przekierowuje do profilu danego użytkownika

- automatycznie generowany sitemap.xml

- możliwość komentowania materiałów przez FB

 

 

Do strony jest dołączony bardzo rozbudowany system CMS, który umożliwia:

– tworzenie konkursów dla użytkowników (ilość konkursów jest nieograniczona, istnieje możliwość wyboru dat oraz zwycięzcy)

– zarządzanie kategoriami oraz podkategoriami

– pełne zarządzanie wszystkimi obrazkami i filmikami zamieszczonymi na stronie

– zarządzanie obrazkami stworzonymi przez użytkowników

– możliwość szybkiego dodania wielu obrazków naraz z dysku komputera (przydatne szczególnie od razu po instalacji skryptu, kiedy nie ma w nim jeszcze żadnych obrazków)

– zarządzanie tagami

– zarządzanie komentarzami

– zarządzanie użytkownikami, możliwość nadawania praw moderatora

– zarządzanie boksami na stronie wraz z możliwością dodania wielu różnych boksów np.: tekst (reklamy), wyszukiwarka, statystyki, najlepsze filmy i obrazki, najnowsze filmy i obrazki, konkursy, najnowsze komentarze, mapa Google, kategorie, tagi, stopka z linkami

– możliwość edycji Regulaminu oraz Polityki prywatności, a także strony „O nas” – w przejrzystym edytorze wizualnym, umożliwiającym upload plików flash oraz obrazów

– możliwość edycji ustawień strony: tytuł, opis, słowa kluczowe, szablon, dane administratora, ilość obrazków na stronę, logo, kod reklamy adsense, kod Google Analytics, stopka, ustawienia mapy Google, ustawienia Facebook-a oraz ustawienia związane z tworzeniem obrazków i memów

– możliwość dodawania znaku wodnego dla tworzonych i dodawanych i obrazków

– możliwość automatyzacji serwisu (zadania cron-a): automatyczne dodawanie obrazków na podstawie określonych warunków

– możliwość automatycznego dodawania obrazków z innych serwisów!

 

Ponadto, do skryptu dołączony jest moduł wielojęzyczności, który umożliwia wyświetlanie strony w wybranym przez Ciebie języku. Dostępne języki to: polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski oraz hiszpański.

Oprócz tego, zapewniamy Ci możliwość samodzielnego wprowadzenia przetłumaczonych przez Ciebie fraz na dowolny język. Możesz dodać nieograniczoną liczbę języków! Dzięki temu możesz wykorzystać nasz skrypt nie tylko na stronach polskojęzycznych, ale również tworząc stronę na zagranicznej domenie. Pozwoli Ci to trafić do większej liczby odbiorców na całym świecie!

 

Skrypt do poprawnego działania wymaga PHP 5.4 - 5.6 oraz bazy danych mysql.

W przeciwieństwie do wielu tego typu skryptów, nie wymaga biblioteki GD!

Skrypt jest stworzony na bardzo szybkim i łatwym w modyfikacjach frameworku Smarty.

 

Zapraszamy do zobaczenia wersji testowej skryptu pod adresem: demoty.scripts.pl 
CMS jest dostępny pod demoty.scripts.pl/cms login: test hasło: 1234

Opinie

Napisz opinię

AirDrone.pl - domena, skrypt i baza danych

AirDrone.pl - domena, skrypt i baza danych

Oferujemy stronę airdrone.pl. Sprzedajemy nie tylko domenę, ale CAŁĄ STRONĘ – domenę, skrypt oraz bazę danych. Ponadto do strony dołączmy fanpage GRATIS!

4 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pobierz PrestaShop